Lokalizacja

Sprawdź nasze lokalizacje na Google Maps:

Pokaż Wileńska Business Garden na większej mapie.
Legenda

Budynek usytuowany jest na działce nr 8/12, która położona jest w Oleśnicy przy ulicy Wileńskiej 31, działka posiada powierzchnię 5 073,00 m2, zabudowana jest ona budynkiem trzykondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 2 925,00 m2.

Usytuowanie obiektu przy ulicy Wileńskiej pozwala odnaleźć ciszę i spokój, natomiast bliskość centrum i dobra komunikacja zapewniają szybkie dotarcie do miejsca pracy, szkoły i sprawnego załatwienia codziennych spraw. Obiekt umiejscowiony jest w bliskiej odległości od Rynku, w sąsiedztwie obiektów użyteczności publicznej takich jak: Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, Gimnazjum – do którego uczęszcza 500 uczniów, nowo powstałego Osiedla, – gdzie obecnie mieszka 450, a docelowo zamieszkać ma 1080 mieszkańców, nowoczesnego kompleksu sportowo-basenowego, Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu, a także licznej zabudowy jednorodzinnej.

Dodatkowo położenie obiektu zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, znajdującego się zaledwie 2 km oraz inwestycji oraz dogodny dostęp do sieci komunikacji miejskiej. Dzięki temu każdy klient oraz najemca będzie miał zapewnioną optymalną komunikację nie tylko z centrum Oleśnicy, ale także z Wrocławiem.

Warto podkreślić także fakt, że Wileńska Business Garden to obiekt, który znajduje się w najbliższej odległości od oleśnickiej strefy obejmującej 13,45 ha ziemi w ramach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”, a także w pobliżu miejsca, gdzie zostanie reaktywowany oleśnicki port lotniczy.

Niezwykle istotne jest także to, że Oleśnica położona jest w pobliżu jednego z największych podwrocławskich węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu z łatwością dojedziemy do centrum Wrocławia, jak do jego obwodnicy i autostrady A4.


O Oleśnicy

„Oleśnica – Miasto wież i róż”

Oleśnica to jedno z najstarszych i najbardziej urokliwych miast Dolnego Śląska. Na jego niepowtarzalny klimat składają się liczne zabytki, piękna panorama i bogata historia. To jeden z najpopularniejszych kierunków migracji mieszkaniowej Wrocławian, wyróżniający się dużą ilością terenów wypoczynkowych. Miasto oferuje ciszę i spokój, a tym którzy aktywnie lubią spędzać czas, wiele atrakcji. Obecnie zameldowanych w Oleśnicy jest 37 191 mieszkańców, jednak faktycznie na stałe przebywających w Oleśnicy jest znacznie więcej osób.

Oleśnica położona jest zaledwie 20 kilometrów od Stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Położenie Oleśnicy zapewnia dogodną komunikację zarówno z centrum Wrocławia, jak i z pobliskimi centrami handlowymi „Centrum Handlowym Korona” oraz „Selgros”. Znajdujące się w pobliżu obwodnice – Autostradowa Obwodnica Wrocławia oraz Wschodnia Obwodnica Wrocławia umożliwiają bardzo szybki dojazd do Centrum Wrocławia. Oleśnica charakteryzuje się również rozwijającą się infrastrukturą autobusową oraz kolejową. Autobusy linii 504, 554 umożliwiają szybkie dotarcie do Centrum Stolicy Dolnego Śląska. Na terenie Oleśnicy dostępne są autobusy podmiejskie.

Oleśnica pozwala uciec od wielkomiejskiego zgiełku Wrocławia, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do wszelkich jego atrakcji.

Miasto posiada pełną infrastrukturę: szerokie zaplecze sklepowe, usługowe, rozrywkowe, gastronomiczne. Dostępne są tu również żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne, szkoły średnie, szkoły zawodowe oraz szkoły policealne. Okolica oferuje sporo terenów zielonych, miejsc spacerowych oraz do rowerowych wycieczek. Znajdziemy tu także placówki rekreacyjne, takie jak: liczne kawiarnie, restauracje, puby, gdzie organizowane są różnego typu imprezy kulturalne, sportowe, muzyczne dla dorosłych oraz dzieci.

Oleśnica jest miastem nieustanie rozwijającym się, pojawia się tutaj coraz więcej inwestorów oraz miejsc pracy.