Biura i lokale

LEGNICKA STREET 57I ETAP WROCŁAWwyjątkowe lokale biurowe na sprzedaż!

Marzysz o nowoczesnym, luksusowym biurze dla FIRMY w doskonałej lokalizacji?

NAJLEPSZA POWIERZCHNIA BIUROWA W CENTRUM MIASTA
Zadzwoń + 48 885 885 475 lub napisz qlhome@wp.pl

Oferujemy na sprzedaż przestronny 301,63 m2 lokal biurowy do własnej aranżacji
w wyjątkowym gotowym obiekcie LEGNICKA STREET 57 /gotowy I etap/, znajdujący się w sercu miasta Wrocławia przy ruchliwej
i jednej z najbardziej znanych ulic Wrocławia – Legnickiej 57. Oferowany lokal charakteryzuje się dużymi, przeszklonymi witrynami. Posiada ekspozycję okien wschodnią, na których można w widoczny sposób wyeksponować prowadzoną działalność gospodarczą. Widoczny jest już ze skrzyżowania Legnickiej z Małopanewską i na wysokości ul. Rysiej. Lokal jasny, funkcjonalny, składający się z jednego pomieszczenia – niewątpliwą więc jego zaletą jest możliwość podziału powierzchni według potrzeb przyszłego właściciela. Specjalnie do tej oferty przygotowaliśmy wizualizację przykładowej aranżacji wnętrza obrazującą ogromny potencjał tego lokalu. Niskie koszty eksploatacyjne. Lokal usytuowany jest na IV piętrze,w środku kondygnacji biurowej, lokale w  sąsiedztwie zostały sprzedane.

IV PIĘTRO lokal o powierzchni 301,63 m2 – 5 500 zł netto/m2
Cena: 1 658 965 zł netto

LOKAL SPRZEDANY!!!

Powyższy lokal biurowy składa się z : hallu wraz z lokalem biurowym oraz z zaplecza sanitarnego. Pomieszczenia są w dużej mierze przeszklone witrynami, co daje dużo dziennego światła, a widok z okien prowadzi na zielone patio. Zaletą części biurowej powyżej prezentowanego lokalu jest możliwość podziału przestrzeni i ciekawej aranżacji według preferencji właściciela. Oddzielenie hallem części sanitarnej od biurowej daje poczucie przestronności i z pewnością pozwala na funkcjonalne rozplanowanie powierzchni do pracy.

Powierzchnie biurowe odizolowane są od części mieszkalnej, gwarantują więc spokój i komfort nie tylko użytkownikom lokalu, ale także mieszkańcom obiektu Legnicka Street. W budynku znajduje się podziemny parking dla samochodów osobowych i pomieszczenia techniczne.

Prezentowany lokal oferowany jest na zasadach wyłączności bez prowizji od strony kupującej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na niezobowiązującą prezentację.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w indywidualnie z Państwem uzgodnionych godzinach.