Lokalizacja

Lokalizacja jest jednym z największych atutów naszej inwestycji. Budynek położony jest centrum Długołęki, przy ul Wrocławskiej 18, w bardzo atrakcyjnym miejscu. Obiekt otacza spokojna okolica i doskonała infrastruktura. W pobliżu znajdują się m.in. duże ilości miejsc do parkowania, przystanek autobusowy, stacja PKP, gminny żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, zespół licealno-gimnazjalny, nowoczesny urząd gminy, ośrodek zdrowia, urząd pocztowy.

Lokalizacja obiektu wzdłuż ul. Wrocławskiej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych Długołęki, umożliwia dogodny dojazd do centrum Wrocławia zarówno transportem prywatnym, jak i komunikacją miejską Budynek jest doskonale widoczny dla przejeżdżających (w obu kierunkach) ulicą Wrocławską. Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu szlaków drogowych o znaczeniu regionalnym, krajowym, a także międzynarodowym (położenie na trasie przebiegu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, trasie przebiegu drogi ekspresowej S8 oraz trasie przebiegu linii kolejowej o randze krajowej oraz międzynarodowej).

Nasza lokalizacja na Google Maps:

Pokaż Wrocławska 18 na większej mapie.
wroclawska-18-mapa-legenda-lokalizacja


O Długołęce

Gmina Długołęka położona jest w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego. Leży na szlaku komunikacyjnym Praga – Wrocław – Warszawa, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia (14 km).

Długołęka wraz z ośmioma innymi podwrocławskimi gminami tworzy powiat wrocławski i jest największą gminą w powiecie Wrocław pod względem wielkości i ludności. Aktualnie gmina posiada ponad 25 tys. mieszkańców w tym ponad 3 tysiące zamieszkuje w samej Długołęce. Na przestrzeni lat 2000 do 2013 nastąpił dynamiczny wzrost liczby mieszkańców gminy spowodowany głównie migracją ludności przeważnie z Wrocławia.

Jednym z największych walorów Gminy jest jej lokalizacja. Umiejscowiona jest ona w bezpośrednim sąsiedztwie z Wrocławiem i położona na obszarze aglomeracji wrocławskiej. Gmina jest bardzo dobrze skomunikowana, przebiega przez nią: droga ekspresowa – ukończona w 2012 roku droga ekspresowa Wrocław-Psie PoleBudzisko (granica z Litwą). Jej fragment przebiega m.in. przez Łozinę, w której powstał węzeł; droga krajowa 8E67 granica państwa – Kudowa-ZdrójWrocław – Gmina Długołęka – OleśnicaWieluńPiotrków TrybunalskiWarszawaBiałystokBudzisko – granica państwa oraz dwie drogi wojewódzkie: 446 i 440 stacja kolejowa Borowa Oleśnicka8. Na terenie gminy znajdują się dwie stacje kolejowe: Długołęka (Kalety-Wrocław Mikołajów) oraz Borowa (Kalety-Wrocław Mikołajów). Kursują tu także szynobusy Kolei Dolnośląskich.

Długołęka jest bardzo dynamicznie rozwijającą się miejscowością. Działa tu ponad 3 tysiące podmiotów gospodarczych a miejscowość leży na trasie przebiegu głównego szlaku komunikacyjnego relacji Wrocław-Warszawa.